Kvalitní matrace Vám zajistí kvalitní spánek

Lékaři, i mnozí jiní odborníci neustále připomínají, že spánek se nemá podceňovat a častější probdělé noci mohou vážně škodit našemu zdraví. A není divu. Jen v době spánku si naše tělo skutečně odpočine. Ideální je každodenní 7-8 hodinový plynulý spánek. Jak ho ale docílit?

Zdravotní matrace

Stále více lidí má problémy se spánkem a usínáním. Prášky podporující spánek jsou sice řešením, ale vzhledem k nežádoucím účinkům jimi nelze řešit naši situaci dlouhodobě. Mnohem snadnější a především zdravější způsob řešení špatného spánku je vyměnění matrace v naší ložnici. Správná matrace totiž dokáže divy. Jak ale poznat tu správnou? Trefou do černého je jakákoliv ortopedická matrace.

Ortopedické matrace
Jak už název napovídá, jde o matrace s ortopedickými vlastnostmi.Základem kvalitních ortopedických matrací je pružný lamelový rošt, který kopíruje tvar těla v jakékoliv poloze. Díky tomu zůstává osa páteře rovná i při spánku na boku. Tím dopřejeme kosterní stavbě těla pořádný odpočinek a zároveň uvolníme svaly v oblasti páteře a zad. Ortopedické matrace jsou vyráběny z různých typů kvalitních materiálů, můžeme tak rozlišovat latexové matrace, matrace ze studené pěny, matrace s kombinací líné a studené pěny, pružinové matrace a matrace z bio pěny. Všechny materiály působí blahodárně na naše tělo, jde jen o to vybrat si tu, která nám sedne nejvíce.

Zdravotní matrace Memory Comfort


Nejčastějším rozměrem ortopedických matrací jsou zdravotní matrace 90×200 a 180×200, ale lze si samozřejmě nechat vyrobit zdravotní matraci na míru.

Zdravotní matrace akce
O tom, že lze nakupovat s rozumem svědčí i levné zdravotní matrace, které přes svou nízkou cenu neztrácí své skvělé vlastnosti. Různí prodejci nabízí i jiné výhodné akce, například zdravotní matrace 1+1 či zdravotní matrace zdarma při koupi jiné, a podobně. Zdravý spánek tedy není jen výsadou bohatých lidí, dopřát si jej může opravdu každý. Vzhledem k velké konkurenci se dnešní výrobci musí předhánět s podobnými akcemi, aby uspěli na trhu. Ať už si však koupíte ortopedickou matraci za výhodnou cenu či nikoliv, nebudete chtít nikdy usínat na ničem jiném.

Napište komentář