Masážní matrace a zdravý spánek

Spánek je pro naše tělo velmi důležitý. Už jen proto, že díky němu skutečně regenerujeme. Většina orgánů v lidském těle si v době spánku dopřává zasloužené chvíle klidu, pracují úsporně a připravují se na naše probuzení. Dopřejme proto našemu tělu zdravý odpočinek.

Zdravotní matrace na míru

Lámete-li si hlavu, jak pomoci tělu ke skutečnému bezstarostnému odpočinku, malou nápovědou jsou pro Vás zdravotní matrace. Dnes již existuje mnoho typů matrací, které garantují ničím nerušený a zdravý spánek každou noc. Jak si ale vybrat tu pravou? Pouhý přívlastek zdravotní nám nedává jistotu, že tomu tak skutečně je. Je třeba se poohlédnout v pár obchodech a zjistit tak, jací výrobci skutečně dokáží dostát svým slibům.

Zdravotní a masážní matrace

Masážní matrace

Novinkou moderní doby jsou takzvané masážní matrace. Jejich majitelé si mohou dopřávat masáže zad opravdu kdekoliv a v jakoukoliv denní i noční dobu. Taková masáž navíc dokáže opravdové zázraky. Mimo zmírnění bolesti zad a páteře pomáhá také k lepší cirkulaci krve a tím i k rovnováze metabolismu celého těla. Masážní matrace jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které garantují odolnost vůči špíně a mechanickému opotřebení. Matrace jsou navíc navrženy tak, aby maximálně vyhovovaly rozvržení kostí a akupunkturních bodů na těle. Matrace jsou většinou schopny masírovat několik částí těla najednou, stupeň intenzity lze lehce ovládat pomocí dálkového ovladače, který je součástí balení.

Ortopedické matrace

Matrace s ortopedickými vlastnostmi sice nenabízí masáž, ale dokáží garantovat opravdu zdravý spánek. Jsou vhodné jak k prevenci bolesti v oblasti zad a páteře, tak k zmírnění již existující bolesti. Dlouhodobý spánek na jakékoliv ortopedické matraci přináší blahodárné účinky celému tělu, které si může denně dopřávat zdravý a ničím nerušený spánek.

Levné zdravotní matrace

Pokud máme štěstí, můžeme koupit zdravotní matraci i velmi výhodně. Výrobci se dnes doslova předhání s různými akcemi, mezi kterými nejsou výjimkou transparenty hlásící zdravotní matrace 1+1, zdravotní matrace v akci, či zdravotní matrace zdarma.
Zdravotní matrace 90×200 a 180×200 jsou nejčastějšími rozměry, ale lze si nechat vyrobit matraci i na míru. Matrace pro alergiky jsou dnes již také naprostou samozřejmostí.

Top nejlepších matrací

Napište komentář