Zdravotní matrace

Smutný fakt, že člověk prospí jednu třetinu svého života známe všichni. Jen málokdo ale dopřává zmiňované třetině života skutečný komfort a zdravý spánek. Ke skutečně dobře využité době spánku nám pomohou zejména zdravotní matrace.

Antidekubitní matrace

Jak si ale vybrat ideální matraci, která přesně sedne proporcím Vašeho těla? Trh nabízí spoustu všemožných produktů, v nichž není lehké se zorientovat. Pro ty, kteří tráví na lůžku většinu času je výběr správné matrace zejména důležitý. Právě pro lidi se sníženou mobilitou jsou velmi vhodné nové takzvané antidekubitní matrace, které si lze navíc pořídit snadno i domů.

Antidekubitní matrace https://www.kvalitni-matrace.eu/produkty/zdravotni-matrace/

Ortopedické matrace

Ortopedické matrace
Záleží-li nám na zdravém spánku, zcela jistě se pohlížíme po matracích s ortopedickými vlastnostmi. Jen ty totiž blahodárně působí nejen na naše záda v době, kdy spíme. Dnes se vyrábí několik typů ortopedických matrací a všechny se pyšní nepřekonatelnými ortopedickými vlastnostmi. Hlavní výhodou těchto matrací je, že dokáží udržet optimální polohu zad a páteře během spánku, a tím působí preventivně na bolesti právě v těchto oblastech. Zároveň ale zmírňují již existující bolest zad a páteře.

Antidekubitní matrace

Antidekubitní matrace jsou určeny nejen pro pacienty připoutané na lůžko. Při jejich výrobě je myšleno na tlak těla pacienta, jehož měření zajišťuje speciální senzorová podložka. Jádro matrace je vysoké 12-14 cm a bývá vyrobeno z různých typů kvalitních pěn, které zaručují výjimečné vlastnosti. Matrace většinou obsahují i průřezy, díky kterým může probíhat neustálá cirkulace vzduchu a odvod páry a tak je pacient neustále chráněn před přehřátím či vlhkostí. Většina těchto matrací může lehce nahradit i tzv. masážní matrace, jelikož dokáží provádět drobnou masáž zad.

Levné zdravotní matrace

Zdravotní matrace nemusí být nutně jen záležitost bohatých lidí. Akční letáky různých společností nabízí mnoho výhodných akcí. Většinou jsou používaná hesla typu: Zdravotní matrace akce, zdravotní matrace 1+1, či zdravotní matrace zdarma. Nejčastěji se zdravotní matrace vyrábí v provedení 90×200 nebo 180×200, ale pochopitelně si lze objednat zdravotní matraci na míru.

Napište komentář